تمام سفارشات ثبت شده تا 10 صبح، در همان روز پست می شوند. مشخصات و ابعاد هر محصول، در بخش توضیحات زیر آن نوشته شده است.
مشاهده محصولات تخفیف خورده

اسم انواع زنجیر طلا | معرفی نام و عکس بافت +30 مدل زنجیر

مهران صادقی زادهمهران صادقی زاده

در این مقاله شما را به طور کامل با اسم انواع زنجیر طلا یا بدل آشنا می کنیم و توضیحات کاربردی + اسم و عکس هر مدل زنجیر را بررسی خواهیم کرد.

معرفی زنجیرهای طلا و بدل

نام انواع زنجیر طلا

برای اینکه زیبایی یک آویز در گردن شما به چشم بیاید و شما را زیباتر کند به یک گردنبند و یا زنجیر شکیل و متناسب با آن نوع آویز نیاز دارید، بنابراین لازم است اسم انواع زنجیر طلا را بشناسید تا انتخاب مناسبی داشته باشید.

انواع زنجیر برای بسیاری از سبک لباس پوشیدن و سلیقه افراد طراحی شده است و شما می توانید این زنجیرها را به تنهایی و یا با مدلهای مختلفی از آویز و پلاک های مورد علاقه خود استفاده کنید. این زنجیرها از جنس های مختلفی تهیه می شوند و فلز این زنجیرها ممکن است از طلا و نقره یا از مدل های ارزان و به صرفه تر مانند استیل باشد.

با توجه به اینکه انواع مختلف بافت و طرح های زنجیر با ضخامت های مختلف و طول های متفاوت (کوتاه و بلند) وجود دارد، انتخاب زنجیری متناسب با استایل و ظاهر شما ممکن است اندکی مشکل و سخت به نظر بیاید. ما در این مقاله از فروشگاه بدلیجات کالای تک، تمام اطلاعاتی را که شما برای خرید یک زنجیر مناسب خود نیاز دارید گردهم آورده ایم و تمام مدل های زنجیر را با ذکر اسم و عکس بافت آن برایتان توضیح می دهیم.

مردم از قرن های گذشته تا امروز از زنجیر برای نگهدارنده ی آویز و یا به تنهایی استفاده می کردند. زنجیرها اندازه، جنس و بافت های مختلفی متناسب با سلیقه و علایق شما دارند. پس شما می توانید یک زنجیر را به تنهایی بپوشید یا از آن برای نگه داشتن آویز (پلاک) استفاده کنید.

در گذشته و زمان حال، استفاده از زنجیر و گردنبند برای افراد نوجوان یا حتی میانسال، بسیار رایج بوده و برای ارتقای جذابیت و تیپ و ظاهر افراد بسیار اثرگذار خواهد بود و جنسیت و سن و سال در آن مطرح نیست.

سال ها قبل پوشیدن زنجیر برای مدتی از مد افتاد اما محبوبیت خود را دوباره به دست آورد. پس برای آشنایی با انواع زنجیرها به خواندن این مقاله ادامه دهید، چرا که به طور کامل و با زحمت فراوان برای بازدیدکنندگان فروشگاه کالای تک تهیه شده و به زودی تمام چیزهایی را که برای انتخاب سبک زنجیر مناسب برای خود نیاز دارید، خواهید دانست.

زنجیر کارتیه (کارتیر)

زنجیر کارتیه یا کارتیر (کوبایی) دارای یک نوع طرح کلاسیک و جاودانه است. این بافت دارای یک زنجیره اصلی است که از حلقه هایی ساخته شده که همه به یک اندازه بوده و به یکدیگر متصل هستند. در زنجیرهای کارتیه، شکل حلقه ها می تواند بیضی یا گرد باشد. زنجیر کارتیه در سایزهای ظریف تا ضخیم وجود دارد و در بین تمام مدل های زنجیرها، محبوب و پرفروش ترین مدل است. زنجیر کارتیه به زیبایی و به طور کامل بر روی گردن شما می نشیند و مدل حلقه های سایز درشت این زنجیرها معمولا برای مردان جذابیت بیشتری دارند.

اگر قصد خرید زنجیر کارتیه را دارید، ما در فروشگاه کالای تک مدل های بسیار زیادی از انواع طرح های کارتیر موجود داریم. از بخش منوی سایت با کلیک روی دسته بندی ها یا استفاده از جستجوی سایت می توانید تمام مدل ها + قیمت هر کدام را مشاهده نمایید.

مدل های ظریف تر این زنجیرها در بین خانم ها جذابیت بیشتری دارد. زنجیرهای کارتیه جنس استیل بسیار محکم و بادوام هستند، بنابراین مراقبت از آنها بسیار آسان است و اگر این زنجیرها شکسته شوند، تعمیر آنها خیلی ساده است. این مدل زنجیر را می توان به تنهایی یا مدل های ظریفتر آن را با آویز (پلاک) پوشید. سایز ضخیمتر زنجیر کارتیه برای آویزهای سنگین و بزرگ بسیار ایده آل هستند.

زنجیر کارتیه زنجیر کارتیه زنجیر کارتیه

زنجیر ونیزی (جعبه ای)

زنجیر ونیزی یا جعبه ای همانطور که از نامش مشخص است یکی از انواع زنجیر طلا است و برخلاف حلقه های معمولی گرد و بیضی، مربع شکل است. در زنجیرهای ونیزی، حلقه ها مربعی شکل هستند و به گونه ای به هم متصل می شوند که شبیه یک جعبه می شود. اتصال آنها یک زنجیره پیوسته و یکسان را فراهم کرده و بافت جعبه ای آن، زنجیر را محکم تر و بادوام تر می کند. زنجیر ونیزی در طول و عرض های مختلف ساخته می شود و جنس نقره و استیل آن یک مدل محبوب برای آقایان و خانم ها است.

معمولاً آقایان برای خرید زنجیر ونیزی ، مدلی که ضخامت بیشتری دارد را می پسندند. شما می توانید این زنجیر را در ابعاد و رنگ های مختلف خریداری کرده و با لباس خود ست کنید. زنجیر جعبه ای خودش به تنهایی و بدون آویز بسیار زیبا و عالی است اما می توان همراه با آن آویز را نیز به کار برد. آویزها به صورت صاف روی زنجیر ونیزی قرار می گیرند، بنابراین زنجیر و آویز کاملاً باهم ست می شوند. این زنجیر استحکام مناسبی دارد و کاملا بادوام است، اما ممکن است گاهی اوقات پاره شود. اگر شکسته یا پاره شود، تعمیر آن آسان است. هنگامی که یک حلقه می شکند، می توان آن را از زنجیره جدا کرد، بدون اینکه بر ظاهر آن تأثیر بگذارد.

برای خرید زنجیر ونیزی از بخش فروشگاه دیدن نمایید. مدل های متنوعی از زنجیر جعبه ای یا ونیزی با ضخامت های ظریف تا ضخیم موجود هستند.

زنجیره ونیزی زنجیره ونیزی

زنجیر فیگارو

زنجیر فیگارو، یک نوع زنجیر با طرح کلاسیک است که بسیاری از افراد آن را به سایر زنجیرها ترجیح می دهند. منشا اصلی پوشیدن این زنجیر کشور ایتالیاست اما در سراسر جهان نیز استفاده می شود. زنجیر فیگارو یک زنجیر ساده است که طراحی منحصر به فردی دارد و همین سادگی و منحصر به فرد بودن، آن را جذاب و محبوب کرده است. فیگارو بسیار شبیه به زنجیر کابل است، اما با این تفاوت که طراحی آن کمی فرق دارد.

خرید زنجیر فیگارو با قیمت مناسب و رنگ دائمی را می توانید با مراجعه به بخش فروشگاه کالای تک تجربه کنید. قطعا با یکبار خرید و مشاهده کیفیت و رنگ دائمی اجناس، مشتری ما خواهید شد.

مدل و بافت زنجیر فیگارو اینگونه است که از پیوند دو یا سه حلقه گرد و به دنبال آن یک حلقه بیضی شکل و بلندتر ساخته شده است. این زنجیر به شکلی طراحی شده که می توان آن را به تنهایی یا با آویز پوشید. زنجیر فیگارو را هم خانم ها و هم آقایان می پوشند و به طور کلی بسیاری از طرح های معروف، یونیسکس هستند و مردانه زنانه ندارند. زنجیر فیگارو محکم و بادوام است اما ممکن است به هر دلیلی پاره شود، اگر این زنجیر پاره شد تعمیر آن نسبتاً آسان است ولی حلقه بیضی بلند را نمی توان حذف کرد زیرا مدل اصلی زنجیر فیگارو به هم می خورد. پس اگر زنجیر فیگارو به مشکلی بخورد یا پاره شود، با حذف تقریبا 3 یا 4 خانه از آن، می توان زنجیر را مثل روز اولش تعمیر کرد.

زنجیر فیگارو

زنجیر مار

زنجیر مار (ماری) یکی از انواع زنجیر طلای زنانه یا مردانه است که طراحی خاص و منحصر به فردی دارد و نام خود را از مار و انعطاف پذیری و حرکت آن گرفته است. این نوع نام گذاری به این دلیل است که زنجیر ماری می تواند حرکت یک مار را تقلید کند و با دیدن آن به یاد مار یا پوست مار می افتید. این زنجیر از تعداد زیادی حلقه، صفحات یا نوارهای کوچک تشکیل شده است که با فواصل نزدیک به هم در کنار هم متصل شده اند و چشم غیر مسلح نمی تواند اتصال آنها را ببیند.

این اتصالات درهم و محکم، به زنجیر ظاهری براق می دهد. هیچ نوع بافت و پیچیدگی عادی در این زنجیر وجود ندارد و کاملاً صاف و یکدست به نظر می رسد. اتصال محکم زنجیر باعث استحکام فوق‌العاده آن می‌شود و احتمال پاره شدن آن کمتر است. یک زنجیر مار را می توان به تنهایی یا با آویز پوشید و در هر دو حالت چه با آویز و چه بدون آویز خیره کننده به نظر می رسد.

این مدل زنجیر به راحتی تمیز می شود و مانند زنجیرهای دیگر در موها گیر نمی کند و گره نمی خورد. اما اگر این زنجیر نیاز به تعمیر داشته باشد، به سادگی قابل تعمیر نیست و ممکن است مجبور شوید هزینه زیادی برای تعمیر آن پرداخت کنید. زنجیر مار به خاطر بافت خیلی خاص و به هم متصل بودن تمام آن، امکان بلند یا کوتاه تر کردن طول آن نیست و در صورت پارگی، شاید مجبور به تعویض آن شوید. به زنجیر ماری گاهی اوقات زنجیر فرانکو نیز گفته می شود.

زنجیر مار

زنجیر بیزانس

یکی از اسم انواع زنجیر طلا های محبوب و پرفروش، زنجیر بیزانس است که یکی طرح از انواع مدل زنجیر طلا است و یک نوع زنجیر با ظاهر پیچیده و در هم می باشد. زنجیر بیزانس یکی از پیچیده ترین زنجیر هایی است که تا به حال دیده اید. این زنجیر دارای حلقه های مستطیل یا بیضی شکل است که در حالت چند بعدی به هم بافته شده اند. حجم بافت زیادی دارد و حلقه ها تغییر جهت می دهند و به طور متناوب از چپ به راست تغییر می کنند. یک حلقه در زنجیر بیزانس حداقل از چهار حلقه دیگر عبور می کند.

الگوی این زنجیر با بقیه مدل ها متمایز است و شبیه هیچ زنجیر دیگری نیست. یک زنجیر بیزانس با نام‌های دیگری مانند قفس پرنده نیز شناخته می‌شود و یک زنجیر محکم و بادوام است. این زنجیر با پلاک معمولا استفاده نمی شود و بیشتر اوغات به تنهایی استفاده می شود. زنجیر بیزانس اگر خراب شود شاید به سادگی نتوانید آن را تعمیر کنید و نیاز شود آن را نزد یک تعمیر کار طلا یا بدلیجات ببرید. اگر شما به دنبال چیز جدیدی برای اضافه کردن به مجموعه اکسسوری خود هستید، این زنجیر همان چیز جدید و خاص است.

زنجیر بیزانس

زنجیر توپی

به زنجیر توپی (ball chain)، زنجیر مهره ای (bead chain) نیز می گویند، زنجیر توپی مجموعه ای از مهره ها است که با به هم پیوستن این مهره ها به یکدیگر، یک زنجیر زیبا را به وجود می آورد. در برخی از مدل های زنجیر توپی، مهره ها به هم نزدیک هستند اما در برخی دیگر بین آنها فاصله بیشتری وجود دارد. برای اتصال هر مهره به زنجیر از میله های فلزی استفاده می شود.

زنجیرهای توپی شکل معمولاً با قفل هایی مثل سگک به یکدیگر وصل می شوند. زنجیرهای توپی برخلاف سایر زنجیرها اگر به تنهایی استفاده شوند زیاد زیبا و جذاب به نظر نمی رسند و بهتر است آنها را حتماً با یک آویز یا لوازم جانبی ست کنید تا زیباتر به نظر برسید.

زنجیرهای توپی زیاد با استحکام و دوام نیستند و ممکن است خیلی راحت تر از حد انتظار پاره شوند. زنجیرهای توپی اگر شکسته شوند، تعمیر آن ها بسیار سخت است.

بیشتر اوقات، این نوع زنجیرها از فلزات ارزان قیمت یا حتی غیر استیل ساخته می شوند. توپ های این نوع زنجیر را می توان در اندازه های مختلف طراحی کرد که سایز آنها بر حسب میلی متر است. زنجیر مهره ای یا توپی اغلب با انواع ارزان‌تر لوازم اکسسوری ست می شود و اغلب از نقره یا استیل برای ساخت زنجیر توپی استفاده می شود.

زنجیر توپی

زنجیر دریایی یا لنگر

این زنجیر که نوعی از انواع زنجیر طلا مردانه یا زنانه است، از دریا، کشتی و کسانی که در دریاها زندگی و کار می کردند الهام گرفته شده است. حلقه های زنجیر لنگر یا دریایی شبیه زنجیری است که به لنگرهای یک کشتی متصل شده اند. اگر عاشق دریا یا ساحل هستید این زنجیر می تواند زنجیری مناسب و محبوب برای شما باشد. این زنجیر بیضی‌هایی دارد که با میله‌ای که از وسط هر بیضی می‌گذرد به هم متصل می‌شوند و نشان دهنده یک نوع پیوند قوی است که در اندازه های مختلف در بازار وجود دارد.

زنجیر دریایی هرچه ضخیم‌تر باشد در میان مردان محبوبیت بیشتری دارد در حالی که مدل های نازک‌تر و ظریف تر آن در خانم ها طرفداران بیشتری دارد. زنجیرهای مدل لنگر قدیمی تر معمولاً مسطح بودند اما زنجیرهای لنگر جدیدتر نسبت به زنجیرهای قدیمی، ضخامت، قطر و حجم بیشتری دارند. گردنبند مدل دریایی یا لنگر یک زنجیر عالی و فوق العاده است که به تنهایی و بدون آویز هم بسیار زیباست و طرفداران بی شماری دارد. از بهترین ویژگی های زنجیر مدل دریایی این است که در صورت پاره شدن به راحتی قابل تعمیر است.

زنجیر دریایی

زنجیر کابلی

زنجیر کابل (کابلی) یک نوع زنجیر از انواع زنجير طلا با وزن سبک بوده و شبیه زنجیرهای آهنی که برای زندانیان یا دلایل مختلف دیگری مانند لنگر انداختن یک کشتی استفاده می شده است. زنجیر کابل توسط حلقه های بیضی شکل ایجاد می شود که دقیقاً یکسان هستند و به هم متصل می شوند. حلقه های زنجیر کابل را می توان صاف کرد، بنابراین زنجیر کابل کاملا تخت است. حلقه های آن گرد بوده و زنجیر حالت بافته شده دارد.

این زنجیرها بادوام هستند و هنگامی که این حلقه ها به صورت جداگانه جوش داده شوند به راحتی پاره نمی شوند. اما زمانی که به صورت جداگانه جوش نخورده باشند ممکن است از هم جدا شوند. اگر حلقه ها خراب یا بد شکل شوند تعمیر آنها آسان است. این زنجیرها را می توان به تنهایی پوشید اما ممکن است خیلی ساده به نظر برسند، پس ست کردن زنجیر کابل با انواع پلاک و آویز هم دور از انتظار نیست.

زنجیر کابل زنجیر کابل

زنجیر طنابی

زنجیر طنابی یکی از رایج ترین نوع زنجیر و گردنبند در سراسر جهان است. زنجیر طنابی دارای بخش‌های فلزی یا حلقه هایی است که به دور یکدیگر پیچیده شده‌اند و ظاهری شبیه به طناب دارند. ظاهر زنجیر طنابی شبیه به نخ های بافته شده به یکدیگر را دارد و نحوه پیچش فلز آن، نور را منعکس می کند و براق به نظر می رسد.

زنجیرهای طنابی بسیار بادوام و محکم هستند و حتی اگر ظریف ترین نوع آن را انتخاب کنید، برای مدت طولانی برای شما قابل استفاده خواهد بود. زنجیر طناب هم به تنهایی و هم با آویز زیبا به نظر می رسد. این نوع زنجیر مناسب برای استفاده به عنوان بخشی از جواهرات شما است و در حالی که بعید به نظر می رسد این نوع زنجیرطناب پاره شود، اما ممکن است این اتفاق بیفتد. زمانی که زنجیر طنابی شما پاره شود، شما خودتان قادر به تعمیر آن نیستید و درست کردن آن بسیار مشکل بوده و باید آن را به تعمیرگاه طلا و جواهرات ببرید.

زنجیر طنابی

زنجیر برش الماس

در زنجیر برش الماس، هیچ الماسی وجود ندارد! بلکه شیارهایی روی آن به گونه ای بریده شده است که درخششی شبیه به الماس دارد. بعضی از افراد این درخشش الماس گونه را دوست دارند در حالیکه بعضی از افراد برایشان این نوع درخشش جالب نیست و گردنبندهای مات تر را می پسندند. در حقیقت زنجیر برش الماس تا حد بسیار زیادی مشابه با زنجیر طنابی می باشد.

زنجیر برش الماس

 

زنجیر گندمی

زنجیر گندم با نام زنجیر اسپیگا هم شناخته می شود. زنجیر گندمی دارای حلقه‌های بیضی شکلی است که به هم پیچیده شده‌اند و شبیه یک طناب بافته شده می باشد. طراحی این زنجیر به گونه ای است که یک زنجیره متقارن ایجاد می کند که حلقه ها در یک جهت حرکت می کنند و دارای بافت و پیچش های زیادی است.

زنجیر گندمی اغلب شبیه ساقه های گندم به نظر می رسد و نام گذاری آن نیز به همین دلیل است. طراحی بی نظیر آن به این زنجیر استحکام و دوام می بخشد، اما بافت آن را نیز کمی غیر قابل انعطاف می کند. با توجه به انعطاف پذیر نبودن زنجیر گندمی، استفاده از آن همراه آویز ممکن است کمی مشکل باشد. زنجیر گندم را می توان به تنهایی یا با آویز پوشید و عمر طولانی دارد. اما زنجیر گندم اگر پاره شود تعمیر آن آسان نیست و ممکن است هرجایی حاضر به قبول آن برای تعمیر نشوند و دیگر قابل استفاده نشود.

زنجیر گندم

زنجیر شاه ماهی (تیغ ماهی)

یک زنجیر شاه ماهی از بخش های مسطح و نازک زیادی از فلز ساخته شده است که هر یک از بخش ها در وسط خم می شوند تا طرح شاه ماهی ساخته شود. در برخی از زنجیر های ماهی حتی باید برای دیدن طرح این زنجیر با دقت و از نزدیک نگاه کنید تا بتوانید بافت آن را ببینید اما همیشه این خمیدگی ها وجود دارند حتی اگر دیده نشوند. زنجیر شاه ماهی غیر قابل انعطاف است و استفاده همراه پلاک ممکن است مشکل برایتان ایجاد کند.

زنجیر شاه ماهی ظاهری مدرن و زیبا دارد که برای هر زمان و مکانی ایده آل است. زنجیر شاه ماهی هم قابل استفاده برای مردان و هم زنان است و برای پوشیدن به تنهایی عالی است. بیشتر اوقات این زنجیر دارای قفل خرچنگی برای افزایش دوام و استحکام آن می باشد و در ضخامت و طول های مختلفی ساخته می شود.

زنجیر شاه ماهی ظاهری براق دارد که هم برای آقایان و هم برای خانم ها جذاب است. متاسفانه زنجیر شاه ماهی هم اگر خراب یا پاره شود، تعمیر آن به آسانی انجام نمی شود. این زنجیرها همچنین ممکن است در اثر استفاده زیاد، پیچ خورده و خم شوند که بر ظاهر و زیبایی آن تأثیر زیادی می گذارد.

اسم انواع زنجیر طلا

زنجیر سنگاپوری

زنجیر سنگاپوری یک مدل زنجیر با انعطاف پذیری متوسط است که حالت پیچ و تابی شبیه به زنجیر طنابی دارد. این گردنبند از مجموعه ای از حلقه های نسبتا ظریف که پیچیده و بافته شده به هم متصل شده اند، تشکیل شده است و به همین دلیل این زنجیر تا حدودی جزو زنجیرهای محکم و بادوام قرار می گیرد. وقتی زنجیر سنگاپوری را روی یک سطج صاف دراز می کنید، می توانید ببینید که چگونه بافت آن به طور ملایم پیچ خورده است.

اغلب مردم ترجیح می‌دهند با این نوع زنجیر، آویز استفاده کنند و معمولا کسی به صورت تک از این مدل زنجیر استفاده نمی کند. این زنجیر یک طرح ساده و یک انتخاب محبوب برای کسانی است که به دنبال یک زنجیر نسبتا ظریف برای پلاک یا آویز خود می گردند. این زنجیر بسیار سبک است و به همین خاطر پوشیدن آن بسیار راحت است و در شب هنگام خوابیدن شما را اذیت نخواهد کرد. از زنجیر سنگاپوری می توان در زندگی روزمره و همیشه از آن به دلیل سبکی و وزن مناسبش استفاده کرد. جنس زنجیر سنگاپوری می تواند از استیل، نقره یا طلا و هر نوع فلز دیگری باشد.

زنجیر سنگاپوری

زنجیره رولو

زنجیر رولو دارای یک سری حلقه های گرد بوده که به هم متصل می شوند و بافت آن کاملا ساده است. هر پیوند به صورت حلقه ای 180 درجه دور خود چرخیده است تا ظاهری منحصر به فرد به زنجیر بدهد. زنجیره رولو بسیار به زنجیر کابلی شباهت دارد با این تفاوت که حلقه های زنجیر رولو متقارن و گرد هستند ولی زنجیر کابل به صورت بیضی یا مستطیلی است. به هم پیوستگی منظم حلقه های زنجیر رولو، ظاهری متفاوت به این نوع زنجیر بخشیده است. زنجیر رولو در ضخامت و طول های متفاوت از جنس استیل، نقره یا طلا ساخته می شود.

مردان بیشتر زنجیرهای ضخیم تر را می پسندند اما گزینه های ظریفتر در بین خانم ها محبوبیت بیشتری دارد. با اینکه زنجیر رولو یک زنجیر محکم است اما اگر پاره شود به راحتی حتی توسط خودتان قابل تعمیر است. زنجیر رولو ظریف را بیشتر با آویز استفاده می کنند ولی به خاطر ظاهر نسبتا ساده ای که دارد با سلیقه همه افراد جور نیست. گاهی اوقات به زنجیر رولو، زنجیر بلچر نیز گفته می شود.

زنجیره رولو

زنجیر امگا

زنجیر امگا شبیه به زنجیر شاه ماهی و زنجیر ماری است. زنجیر امگا دارای بخش‌های فلزی است که به صورت صاف و کشیده به هم متصل شده‌اند. این زنجیر اغلب به عنوان چوکر پوشیده می شود و فوق العاده شیک است. زنجیر امگا یا به طور کلی چوکر ها، در طول های کوتاه تر حدود 40 الی 45 سانتیمتر ساخته می شوند تا کاملا به گردن بچسبند. بیشتر اوقات، زنان از زنجیر امگا استفاده می کنند. زنجیر امگا را معمولا به صورت تک و بدون پلاک به گردن می اندازند.

زنجیرهای امگا ممکن است خیلی زود پیچ خورده و خم شوند و دوام زیادی ندارند. اگر پیچ بخورند ممکن است آسیب ببینند و یا می توانند در لباس های شما گیر کنند. شما نمی توانید با این زنجیرها بخوابید زیرا خیلی زود به هم پیچ می خورند. اگر زنجیر امگا آسیب ببیند، درست کردن آن کمی مشکل است و ممکن است بتوان آن را ترمیم کرد، توانایی تعمیر این نوع زنجیر به میزان قابل توجهی به نوع آسیب دیدگی آن بستگی دارد. هنگام استفاده از زنجیر یا چوکر امگا باید زیاد مراقب این نوع زنجیر باشید تا آسیب نبیند.

اسم انواع زنجیر طلا

زنجیر سان مارکو

زنجیر سان مارکو ظاهری کاملاً متفاوت با بقیه زنجیرها دارد و زیاد در بین مردم شناخته شده نیست. سبک منحصر به فرد و برجسته آن به گونه ای است که به راحتی قابل تشخیص از مدل های دیگر است. ظاهر زنجیر سان مارکو شبیه دانه برنج به شکل گرد و بیضی است. هر حلقه از زنجیر سان مارکو، یک قطعه جداگانه است و با یک پین به یکدیگر متصل می شوند.

حلقه های زنجیر سان مارکو، سبک و توخالی هستند و مدل هر حلقه از بالا گرد و از پایین صاف هستند و به صورت مورب در کنارهم چیده شده اند. این زنجیر دارای یک سبک کلاسیک است که نظر همه افراد را به خود جلب می کند. گردنبند سان مارکو را می توانید به راحتی با سایر دستبندهای خود ست کنید. زنجیر سان مارکو به راحتی پاره نمی شود اما در صورت خرابی، با ابزارهای در دسترس می توانید آن ها را تعمیر کنید.

زنجیر سان مارکو زنجیر سان مارکو

زنجیر گوچی

درست است که برند گوچی، جواهرات هم درست می کند اما این نوع از زنجیر برخلاف نامش توسط شرکت گوچی ساخته نشده است. زنجیر گوچی بسیار شبیه به زنجیر لنگر است با این تفاوت که برخلاف زنجیر لنگر، در زنجیر گوچی حلقه‌ها گرد هستند و بیضی شکل نمی باشند.

در زنجیر گوچی، هر حلقه دارای یک سوراخ گرد در دو طرف همراه با یک میله در وسط آن است و هر حلقه به حلقه دیگر بدون سیم یا پین فلزی متصل می شود. زنجیر گوچی بسیار در بین مردم محبوب است و می توان آن را به تنهایی یا با آویز پوشید که البته زنجیرهای نازکتر با آویز، ظاهر قشنگتری دارند.

اسم انواع زنجیر طلا

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما

فروشگاه اینترنتی کالای تک از مهر 1390 فعالیت خود را شروع کرد و سایت خود را تاریخ 2 مهر 1396 در زمینه فروش اینترنتی و پستی انواع بدلیجات ، لوازم دکوری و غیره با قیمت مناسب و کیفیت مرغوب اجناس افتتاح کرد.

نمادهای اعتماد کالای تک

logo-samandehi
سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت