اگر سوالی داشتید در واتساپ، روبیکا، تلگرام و اینستاگرام در خدمتتان هستیم. ابعاد دقیق محصولات در توضیحات زیر آن نوشته شده و موجودی و قیمت بروز است. سفارشات ثبت شده نهایتا تا روز بعد، تحویل پست میشوند. 09015295285
دسته بندی محصولات محصولات تخفیف دار
50 درصد تخفیف ویژه بدلیجات زنانه!!! نصف قیمت بخر! تک به قیمت عمده! محصولات تخفیف خورده رو ببین
دسته بندی محصولات محصولات تخفیف دار

خاک طلا چه رنگی و چگونه است؟ + روش تشخیص و قیمت هر کیلو

مدیر کالای تکمدیر کالای تک

در این مقاله بررسی میکنیم که خاک طلا چیست و چه رنگی و چگونه است و چطور آن را تشخیص دهیم و قیمت هر کیلو خاک طلا چقدر است.

خاک طلا

خاک اطراف معادن طلا همواره حاوی مقداری از ذرات و تکه های کوچک طلا می باشد. خاکی که دارای ذرات ریز طلا باشد به نام خاک طلا شناخته می شود. طلا از جمله فلزات سنگین است که در خاک های حاوی مواد معدنی و فلزات یافت می شود.

کاوشگران طلا با استفاده از بررسی نشانه هایی نظیر ویژگی های ظاهری خاک و وجود برخی از فلزات و مواد معدنی می توانند احتمال وجود یا عدم وجود طلا را در خاک تایید یا رد کنند. وجود آهن و کوارتز در خاک می تواند نشانه وجود طلا در خاک باشد.

قیمت خاک طلا بنا بر درصد وجود طلا در خاک و کیفیت آن ارزش گذاری می شود.

خرید گردنبند مردانه

خاک طلا چگونه است

خاک طلا چیست و چگونه می باشد؟ طلا جزو گرانبهاترین ذخایر زیرزمینی می باشد. این فلز براق و درخشنده اغلب در شکاف های عمیق پوسته زمین یافت می شود.

درجه حرارت زمین با حرکت به سمت مرکز زمین افزایش می یابد. مایعات داغی که در عمق پوسته زمین قرار دارند، مواد مختلف را در خود حل کرده و به سمت لایه های بالاتر زمین حرکت می کنند. در لایه های بالاتر دمای زمین کاهش یافته و مواد محلول در مایعات در شکاف های پوسته زمین رسوب می کنند. یکی از این مواد محلول در مایعات زیر پوسته زمین، طلا است.

اگر مایعات در وسعت کافی و در زمان مناسب حرکت کنند و طلا را در خود حل کرده باشند، قسمت های بزرگی از طلا در میان شکاف پوسته زمین ایجاد می شود. در حین حفاری و استخراج طلا بخشی از طلای استخراج شده خرد شده و با خاک اطراف معادن مخلوط می شود. در واقع خاک طلا خاکی است که در آن تکه های ریز طلا وجود دارد.

خاک طلا چه رنگی است

تا کنون شناخته شده ترین نوع خاکی که امکان یافتن طلا در آن وجود دارد، خاک سیاه یا ماسه سیاه می باشد. البته وجود ماسه سیاه یافتن طلا را تضمین نمی کند. اما رنگ این خاک نشان دهنده وجود مواد معدنی و فلزات سنگین در آن می باشد. طلا نیز یکی از سنگین ترین فلزات محسوب می شود. به طور مثال اگر جریان آب از روی خاک دارای ذرات طلا بگذرد، اولین فلزی که ته نشین می شود، طلا است.

خاک طلا چگونه است

وجود فلز آهن در خاک می تواند نشانه خوبی برای وجود طلا در خاک باشد. آهن اگر اکسید نشده باشد سبب ایجاد رگه های زرد و قرمز در خاک می شود.

همانطور که گفته شد طلا در مایعات موجود در زیر پوسته زمین حل شده و در شکاف های پوسته زمین قرار می گیرد. یکی از این مایعات، اسید حاصل از رسوبات زیرزمینی است. وجود این اسید سبب روشن تر شدن رنگ صخره ها و خاک می شود. بنابراین وجود صخره ها و خاک روشن در یک منطقه می تواند نشانه ای از وجود طلا در آن منطقه باشد.

مایعات داغ زیر پوسته زمین معمولا علاوه بر طلا حاوی مقداری کوارتز نیز می باشد. بنابراین وجود کوارتز در خاک می تواند نشانی از وجود طلا در آن باشد. اگرچه اکثر انواع سنگ های کوارتز می تواند حاوی طلا باشد، اما وجود طلا در نوعی از سنگ کوارتز که سنگ کثیف یا فاسد نامیده می شود، محتمل تر است.

قطعات قهوه ای یا نارنجی رنگ در سنگ کوارتز کثیف به علت وجود پیریت آهن اکسید شده است که معمولا این رنگ احتمال وجود طلا را در خاک افزایش می دهد.

چگونه بفهمیم خاک طلا دارد

از گذشته های دور افراد زیادی با مقاصد مختلف به دنبال یافتن ذخایر طلا در دل زمین بوده اند. البته یافتن ذخایر طلا نیازمند ابزارهای مختلف نظیر دستگاه فلزیاب و دانش معدن، مهارت‌های جستجو، تخصص میدانی و تجربه زیاد می باشد.

افرادی که با دانش کافی به دنبال یافتن ذخایر و معادن طلا می باشند، معمولا در جستجوی ۵ نشانه زیرهستند:

۱.تنوع زیاد سنگ ها در یک منطقه

متغیرهای زمین شناسی نقش اساسی در جستجوی کاوشگران طلا دارد. اغلب طلا در مناطقی که تنوع سنگ و خاک زیادی وجود دارد، یافت می شود. تنوع خاک و سنگ سبب تنوع پوشش گیاهی و رشد درخت ها و درختچه های متنوع نیز خواهد شد.

۲. تغییر رنگ خاک

علاوه بر وجود سنگ های متنوع تغییر رنگ خاک نیز می تواند نشانه ای از وجود طلا در خاک باشد. خاک هایی که به رنگ سیاه هستند، یا در آن ها سنگ های ریز و مواد معدنی وجود دارد، محلی مناسبی برای کاوش طلا می باشد.

چگونه بفهمیم خاک طلا دارد

۳. وجود آهن در خاک

وجود آهن در خاک سبب ایجاد رنگ زرد یا قرمز در خاک می شود. سنگ های کوارتز دارای آهن نیز به رنگ قرمز تیره دیده می شوند. وجود آهن در خاک همیشه علامت خوبی برای وجود طلا و سایر مواد معدنی در خاک می باشد.

بنابراین خاک هایی به رنگ قرمز می تواند محل خوبی برای جستجوی معادن و ذخایر طلا باشد.

۴.وجود سنگ های در حال فرسایش

معمولا در محلی که سنگ ها با انواع مختلف به یکدیگر می رسند، ساختار سستی ایجاد می شود. به این معنی که در صورت جابه جایی و ضربه سنگ ها به سرعت متلاشی می شوند. در بیشتر اوقات در این مناطق سنگ کوارتز کثیف در حال فرسایش نیز یافت می شود. بنابراین شانس پیدا کردن طلا در این مناطق بسیار زیاد است.

۵. وجود مواد معدنی مختلف

اغلب در مناطقی که خاک حاوی مواد معدنی و فلزات سنگین مختلف باشد، طلا وجود دارد. بنابراین برای دست یافتن به ذخایر طلا باید وجود و یا عدم وجود مواد معدنی را در خاک بررسی نمود.

قیمت هر کیلو خاک طلا

معمولا در معادن طلا به علت حفاری، خرد شدن سنگ طلا و استفاده از روش های مختلف برای استخراج طلا، ذرات و تکه های کوچک طلا در خاک مجاور معادن وجود دارد. مقدار طلای موجود در این خاک به عوامل مختلفی نظیر جنس خاک، شرایط اقلیمی، نوع روش جداسازی طلا از سنگ، روش مورد استفاده برای استخراج و غیره بستگی دارد. اما بطور کلی ممکن است از هر تن خاک طلا بین ۳ تا ۶۰ گرم طلا استخراج شود.

قیمت خاک طلا بنابر درصد طلای موجود در آن و کیفیت طلا متغیر می باشد. هرچه درصد طلای موجود در خاک بیشتر و کیفیت طلای موجود در آن بالاتر باشد، قیمت آن بالاتر خواهد بود.

مطالب مرتبط

92 پاسخ به “خاک طلا چه رنگی و چگونه است؟ + روش تشخیص و قیمت هر کیلو”

 1. سلام مطالب خوبی بودن ممنون ای کاش مابین مطالب عکس هایی مختلف از خاک و سنگ و کوه قرار میدادین

  1. سلام وقتتون بخیر….من به تازگی منطقه ای رفتم .خشک و ییلاقی بود…..تمام اومناطق خاک و سنگهاشون برق میزدند.ذکر کنم فقط خاک و سنگ همون مناطق…..قبل یا بعدش توجاده نبود همچین چیزی….یکم کنجکاو شدم دیدم تو همه خاک سنگهای اون منطقه قطعات بسیارفراوان و ریزی وجود داره که به رنگ مسی یاقهوه ای هستند…..زیر افتاب خیلی برق میزدند…..شمااطلاع دارین اونا چی ان؟

   1. سلام. من عاشق کوهنوردی هستم و تمام کوهای منطقه را زیر پا گذاشته و هرگونه سنگی که جلب توجه می کند از آن نمونه برداشته و با خودم به خانه آوردم ولی هرکدام به نوعی براقیت خاصی دارند بعضی از آنها مانند شیشه وبعضی مانند خورد ریزهای طلایی هستند و بعضی ها مانند شکر براق و نوع های مختلف هستند که متاسفانه فقط شناخت در معدن شناسی ندارم فقط سنگ مس را میشناسم کاملا آشنایی پیدا کردم و سیلیس هم به همچنان ولی احتیاج به راهنمایی کامل دارم‌ به‌ اینترنت مراجع میکنم توضیحات کم میباشد درست خوب متوجه نمی شوم. لطفا راهنمایی کنید که چکار کنم. کارم شده فقط جستجو گر بی نتیجه.

    1. سلام. من ۶۳سال سن دارم‌ من بازنشسته هستم و روستایی هم هستم البته تاکنون توی شهر بودم و هستم ولی در روستای خود که در جنوب کرمان میباشد کلبه ای درویشی دارم ولی عاشق کوهنوردی و طبیعت گردی هستم برخورد به سنگهای گوناگون خورده و از آنها هم نمونه آوردم و هم عکس و فیلم گرفتم ولی دوست دارم که این زیبای هایی که خداوند در درون زمین قرار داده بااطلاع بشوم هم شاید چیزهایی دیگه باشد که بدرد نیازمندی خود انسان و ديگران و کشور بخورد و با وضعیت موجود مملکت به قول راوی روی گنج خوابیدیم ولی گرسنگی میخوریم. ولی من تا صددرصد مطمئن هستم که در این منطقه من خیلی چیزها هست که ما خبر نداریم مخصوصا چیزهای شناخته شده مانند سیلیس و مس و سنگهای قيمتی ديگر.
     فقط معدن شناسی باشد مطمئن هستم که معادن زیادی را خواهد کشف کرد چون من فقط سیلیس و مس را میشاسم و بس .
     امیدوارم که با راهنمایی های اساتید بزرگوار و دوستان باتجربه این حقير هم شناختی از معادن نهفته در دل زمین پيدا کنم. خدا را چه دیدی شاید همین داستان من خیلی ها را به نوائی برساند که انتظار آن را نداشته. فقط باید امیدوار بود و بس.

     1. سلام وقت بخیر، خسته نباشی امیر آقا.لطفا تماس بگیرید تا راهنماییتون کنم.البته منهم در استان کرمان هستم.و اکثر سنگها رو میشناسم.کارم معدن هست.ممنون
      ۰۹۹۶۶۰۸۸۸۲۴

    2. با سلام ، و عرض خدا قوت ، تصاویر سنگهای شیشه ای که یافت کردید را برای بنده ایمیل کنید.
     به شما خواهم گفت ، شما نمونه ای از چه نوع سنگ را پیدا کردید .

     1. سلام دوستان به نظرتون این خاک طلاست درسته؟
      چجوری عکسو بفرستم؟

     2. مفید بود اگه واقعا چیزهایی که مطالعه کردم واقعا نتیجه ای داشته باشه

    3. سلام وقت بخیر. لطفا با من تماس بگیرید تا کمکتون کنم.
     ۰۹۹۶۶۰۸۸۸۲۴
     برای راهنمایی و همکاری در حوزه معادن

 2. سلام
  ضمن تشکر از زحماتتان بنده دکتر حمید میر محمدی با بیش از ۴۵ سال کار تخصصی در بخش پیجویی و فراوری معادن و کاشف طلاهای بزمان، زاهدان، تفتان خاش، سنگان تربت جام، تربت حیدریه، بخش شماره ۲ طلای تکاب ، و طلای خمین هستم. توضیحات شما نسبتا کامل بود اما، تقریبا همه ی خاکهای ایران دارای کوارتز و آهن هستند. نکته مهم و قابل توجه اینست که هر کس قدر کار و زحمت شغل واقعی خویش را دانسته و عاشق کارش باشد و در این بین انسانیت و خدمت به هم نوع را سرلوحه زندگی خود قرار دهد قطعا طلای واقعی قلب اوست. برای یافتن طلا و دفینه عمر عزیز خودتان را هدر ندهیم و به کم قانع باشیم و به دنبال راستی و عاقبت به خیری باشیم که دنیا مثل برق و باد در گذر است. ضمنا ایمیل اینجانب در اختیار مدیر محترم سایت هست . موفقیت و شادمانی و سلامتی برای تان آرزومندم.

  1. با سلام بنده علاقه فراوانی به این موضوعات دارم واز طرفی شهر ما یک کوه داره پر از طلا ولی با اینکه رودهای جاریش اینقدر براق هستن که زیر خورشید میدرخشن ولی تا حالا نه دولت ونه کس دیگری اقدام به استخراج نکرده نمیدنم چرا ولی من میخام که بدونم علت اینکار چیست وآیا ناخالصی زیادی داره اگه کسی در این زمینه اطلاعاتی داره خوشحال میشم حتی واسش نمونه بفرستم چون علنا وبه راحتی در دسترس همه است

   1. سلام آقا جعفر با من تماس بگیرید تا راهنمایی کنم با تشکر از شما دوست عزیز موفق و پیروز باشید.

    1. سلام وقت بخیر در معدن بنده تمام مواردی که ذکر کردید رویت شده و مدارک و مستندات موجود است به همراه آنالیز اگر تمایل به همکاری داشتید خوشحال میشم در کنارتون باشم

   2. به احتمال زیادطلا نیست. اگه طلابود الان جمهوری اسلامی تا 50 کیلومتر اطرافش را حصار کشیده بود.
    احتمال زیاد پریت هست. که عرص معذرت به طلای احمق ها معروفه.
    با این وجود ارزش محک زدن را داره.

   3. سلام دوست عزیز

    جعفر اقا من حدودا 20سال هست تو کار طلا وخاک طلا و شستشو خاک گارگاهای طلاسازی در تهران هستم هرکارگاه طلاسازی ماهی یکبار خاک گارگاه را جمع میکنن و برای ما میارن و ماخاک را قالکاری میکنیم و از اون خاک برایشان جهل مثقال پنجاه مثقتل طلا در میاریم البته بستگی به حجم کار اون گارگاه بستگی داره در کل خواستم بگم که کارم جی هست خوشحال میشم پیام بدی وبا هم گفتگو کنیم هر سوالی هم بود بنده در خدمت هستم
    این هم شمارتلفنم هست 09383481666
    فروزان

    1. سلام من سالاری هستم مقداری خاک قهوه ای که جلونورآفتاب دیده میشه براق زردهستن دارم از اونی که گرفتم گفته خاک طلاست ولی ضوب کردم ذوب شدولی به رنگ سرب در اومد ممنون میشم منو راهنمایی کنید.09357397927

    2. سلام آقا وقت بخیر از خاک و سنگ میتونی استخراج کنی؟یا تو پیدا کردن رگه تخصصی داری برادر؟
     09120875135

   4. سلام دوست عزیز اون زیر افتاب برق میزنن پریت هستن چون معمولا پریت زیر افتاب برق میزنه ولی طلا در سایه هم مثل زیر افتاب برق میزنه حالا مهم نیست اگر مایل باشید و با توضیحاتی که میدین از این نعمت خدا دادی من میتونم در یک صنعت خاص ازش استفاده کنیم و به معنای واقعی همین طلای ابلح که میگن رو تبدیل به طلای واقعی کرد از پریت چیزی می‌سازیم که سود خوبی داشته باشه و پول خوبی توش باشه که طلا رو بخاطر پولش میخوای پس تبدیل به طلا میشه 09382026460در صورت تمایل تماس بگیرید ممنون

    1. سلام بر دوستان
     وتشکر از دکتر میر محمدی بابت مطالب ارزشمند ایشان ..
     بهر جهت یکی از راههای رستگاری وانسانیت، کمک به هموار کردن جاده برای جوانان است که مهم آن به فعل کشیدن منابع خدادای برای انان است ،از دکتر میر محمدی خواهشمندم بنده را راهنمایی کنند نسبت به معدن مسی که در اراضی موروثی در همان منطقه خمین دارم که اثار ان در برون زدگی های زمین دیده ام ،که بعد از لکه برداری وبررسی مشخص شده است دارای مس ودیگر فلزات هست ،از ادمین گرامی نیز تشکر دارم

     لطفا توسط ایمیل پاسخ بفرمایند

    2. درود برشماهم دیار.
     من دختر گرمازده ی خاک جنوبم
     من مادرم ایران
     پدرم خاک کویر است.
     منم مثل شما…
     خوشحال میشم از طریق ایمیل باهاتون ارتباط برقرار کنم و عکس سنگهامون رو برای هم بفرستیم و از تجارب همدیگه استفاده کنیم.

     1. درود برشما ومردم دوست داشتنی خون گرم جنوب اگر حاضر به همکاری باشید وهستید تا

    3. سلام من خاکی پیدا کردم توش پر از ذرات ریز طلایی هست ذرات خیلی زیاد هست ولی خیلی ریز آیا اون خاک طلاست اگه هست چیکار کنم میشه فروخت

   5. با سلام . اگر مقدور هست برای انجام تست ، نمونه ای حداقل ۵ کیلویی برای بنده ارسال کنید.09337778876

   6. سلام برای شناخت سنگ باید تست بزنی اونوق میشه گف طلا داره یانه.اگه خواسی من راهنماییتون میکنم تست بزنین

   7. سلام نمونه رو برای بنده ارسال کنین اگر مورد تایید باشه بنده با شما هماهنگ میشم و خریدار دست به نقدش آمادست و شما میتونین سود خوبی در این زمینه ببرین
    09331224969 جعفری
    این شماره بنده هست

   8. سلام وقت بخیر. شما کدوم شهر هستید.چرا فکر می‌کنید کوه از طلا هست؟میشه عکس از سنگاش برام بفرستین؟

  2. سلام و وقت بخیر دکتر .
   در هر یک کیلو سنگ پریت تقریبا چه مقدار طلا وجود دارد .
   و اینکه راهی برای جداسازی و استخراج طلا از سنگ پریت هست یا نه.
   🙏🙏🙏🙏

  3. سلام اقای مهندس به چه شکل میتونم با شما در ارتباط باشم من یک رگه کالکوپربت پیدا کردم و واقعاً غنی از مس هست و طلای زنده هم داخل سنگها پیدا میشه در کل ترکیبی از فلزات سنگین هست فیروزه و سنگهای شکل یاقوت قرمز رنگ هم توش داره عقیق نیستن چون با سنگ عقیق کاملا اشنای دارم اخه اصالتا بچه بایگ تربت حیدریه هستم اطراف همون معدنی که روش کار کردین زرمهر یک کلاته هم نزدیک معدن زرمهر داریم که حدود 140هکتار هست و سنگاش حاوی طلا مس غیره هست.09382026460

  4. تشکر میکنم از اطلاعات مفید و ارزنده ای که در اختیار مون گذاشتین و خسته نباشید میگم بابت زحماتی و زمانی که بابت این اطلاعات گذاشتین تشکر میکنم انشاالله همیشه شاد و پیروز باشید

  5. درود بر شما خوبید جناب دکتر میرمحمدی من یک پرسش از شما دارم میشه خواهش کنم یک پیام در تلگرام به بنده دهید تا اونجا از شما بپرسم، سپاسگذار میشم؟
   @agradad
   آگراداد آی دی تلگرامم هست

    1. سلام،من خاک طلا دارم،،، بصورت شن وبدون اهن،،، البته ذرات فلز دیگری داره با کلرید قلع هم تست کردم،،، وحواب متبت هست

     1. سلام اگه خاک طلا داشته باشی من خریدارم راه ارتباطی محبت کنید ممنون میشم
      اسمم آیدی تلگرامم است میتونم باهات همکاری کنم

     2. سلام اگر خاک طلا دارید گروه ما برای همکاری در زمینه استخراج آمادگی دارد در صورت تمایل به شماره 09359914445 تماس بگیرید و یا پیام بدهید که در مورد خاک طلا و استخراج صحبت کنیم
      باتشکر

  6. چی میگی بابا؟؟
   چه ربطی داره؟
   میگیم این چیزایی که پیدا کردیم طلاست یانه؟

   تز معلمی در میکنه برامن..!!!!!!!!!

  7. سلام جناب دکتر میر محمدی، درخواست تماس دارم اگر لطف کنید ممنون میشم
   09355791320

  8. سلام دوستان اگر کسی هست با تجربه و بسیار دنیا دیده که هر چیزی براش خیلی متعجب کننده نباشه لطف کنه و با من تماس بگیره من چیزی پیدا کردم که تا به حال بشر ندیده و فکر میکنم نطفه جدیدی باشه برای همه چیز

  9. سلام دوست گرامی
   از استان همدان پیام میدم
   کوه های اطراف همدان بودم که چشمم به یه چیز براق خورد برداشتم اندازه یه نوخد بود طلای خالص به هرحال فروختم بعد یه مدت کنجکاو شدم دوباره همونجایی که پیدا کردم رفتم گشتم چیزی پیدا نکردم یه قسمتی از زمین به رنگ سیاه مایل به سرمه‌ای بود کندم دیدم سنگ رسوبی لایه لایه بود ۴۰ سانت کندم دیدم داخل لایه ها شب بود برق میزد چراق انداختم زرد بود ولی مثل کاغذ ورقه‌ای چسبیده بودن به سنگ های رسوبی یه مقدار آوردم ولی تخصص جداسازی نداشتم بیخیال شدم
   در چند کیلومتری اون منطقه یه معدن سنگ متروکه هست از یکی بزرگان تحقیق کردم فرمودند چندین سال قبل از انقلاب روس‌ها میخواستن اونجا طلا استخراج کنن وِلی به سرانجام نرسید و انقلاب و بعد جنگ همونطور مونده خواستم از تجربیات شما بهره‌مند شوم البته اگر لطف کنید در اختیارم بگذارید

 3. جناب سلام خسته نباشیدمن جایی پیدا کردم ک تپه س و خاکشو اوردم باخودم ک خاک لایه سیاه داره وکاملا برق میزنه در روز با استخراج خانگی باوایتکس و جوهر ازمایش کردم ک یچیزی مثل اکلیک سبک اومد رو وقهوهدی بود تقریبا کف دستم گذاشتم مالشش دادم دستم زرد شد و خاک رو مثل قدیما با اب صاف میکردم نیمساعتی و باقیماندش مثل براده اهن سنگین وسیاه بود و بتعداد ۱۰۰تا چیزهایه براق اما مثل طلاسفید بود حالا درخواست راهنمائ برای جداسازی طلا از خاکدپودر را دارم وحتی حاضرم براتون ارسالش کنم تا جوابمو بدید ممنونم

  1. اقاکورش سلام من گرگان هستم وت۵ریبا ده ساله دارم به یک چیزی شبیه به معدن مرموزی رسیدم که ملیاردها مجسمه خاکی نامنظم داره خاکوطلاسازیهامحکزدن روی طلای ۲۴استاده ولی ازرنگش متعجبن ذوب کردم خالسش رنگ سفیده وبابخی ازفلزات الیاژمیشه یک الیاژی به رنگ. ار۵وانی هفت رنگ خیلی زیبا درمیاد واقعا نمیدونم چیه ازیک عمق مخصوصی رنگ خاک عوضمیشه واینها درمیاد

 4. با سلام ، یه سوالی داشتم ، اونم اینکه با توجه به قیمت هر کیلو خاک طلا که مثلا ۴۰۰ هزار تومن در نظر بگیریم ، و میزان استخراجی که شما از هر تن نوشتین حتی با در نظر گرفتن درصد بالای طلا ، چجوری این استخراج بصرفه در میاد؟ یا اصلا قیمتی که هر کیلو خاک طلا میخوره ، با توجه به هزینه های استحصال و …. چجوریه؟

 5. سلام روستای ما معدن اعلام شده و خیلیا دارن از اونجا سنگ و خاک طلا میارن.
  آیا کسی از سنگ و خاک طلا سر درمیاره که بیاد با من همکاری کنه.

   1. سلام من مقداری خاک طلا قهوه ای دارم که جلو آفتاب توش طلایی دیده میشه مقداری ذوب کردم ذوب شد ولی به رنگ سرب در اومد اگه میشه راهنماییم کنید ممنون09357397927سالاری

   2. سلام سامان .ایا روشی هست برای استخراج طلا از سنگ پریت و تقریبا در هر یک کیلو سنگ پریت چقدر طلا استخراج میشه.🙏

   3. آقا سامان این شماره منه اگه بتونید جداسازی کنید که…..زیااااااد…
    09056867302
    فقط بهم بگید که شماره رو تو سایت دادم بهتون که بشناسم

   4. سلام باعرض پوزش جهت گرفتن وقت جنابعالی.
    بنده حدود ۲۵۰ گرم خاک و سنگ ریزه طلا دارم ایا حنابعالی میفرمایید چقدر ممکنه ازش طلا استحصال کرد،مقداری ازاین خاک را ریختم داخل سینی و تعدادی تکه های کوچک طلا حدودا ۲ میل را جداکردم،اما طلای داخل سنگ ریزه را چگونه میشود جداکرد،سپاسگزار میشم جواب داده و راهنمایی بفرمایید. موفق باشید.

   1. آقا سامان این شماره منه اگه بتونید جداسازی کنید که…..زیااااااد…
    09056867302
    فقط بهم بگید که شماره رو تو سایت دادم بهتون که بشناسم

 6. من یک کاووشگر آماتور هستم، دنبال یک رفیق با معرفت میگردم که طمع‌کار نباشه و پایه باشه و با هم بریم دنبال سنگهای قیمتی و زر و سیم یاقوت و الماس، هر کی پایست و حقخوری تو کارش نیست و تنبلم نیست بهم پیام بده
  @agradad
  این تلگرام من هست

  1. من سیدامیر هستم از استان خوزستان بیا با هم بریم تا ببرمت یه جاهای که حتا الماس هم داره ولی متاسفانه من بلد نیستم…

   ۰۹۰۵۲۲۱۷۶۸۹

 7. من یک کانال تلگرامی آموزش زرسازی و طلاسازی و … درست کردم و آموزشهای خوبی گذاشتم هر کی خواست بیاد ببینه و اگر خوشش اومد به دوستاش معرفی کنه، اگرم آموزشی داشت واسم بفرسته من بگذارم تو کانال
  @yaldagan
  کانال زرسازی زرکاری طلاسازی

  1. سلام من میتونم بزرگوار اسمم آیدی تلگرامم است خواستی بهم پیام بده یا یک راه ارتباطی بدید باهم همکاری کنیم

 8. بچه ها سلام…منم ببرید همراه خودتون هرجا که پول توشه و میشه باهاش ساندویچ بگیرم بخورم..اهل کلک هم نیستم خداوکیلی نصف،ساندویچم را هم نصف میکنم ولی نوشابشو چون دهن میزنم خودم بخورم

 9. دوستان سلام
  من جایی سراغ دارم که خاک صلا داره حدود پنجاه سال قبل یک گروه اومدن اونجا و بررسی کردند گفتند طلا هست ولی درصدش کمه و برای استخراج یا استقرار کارخانه سوداوری نداره حالا خواستم بپرسم آیا با امکانات فعلی نمیشه ازش استفاده کرد یا بهره برداری کرد ممنون میشم راهنمایی بفرمایید لطفا به ایمیل من پیام بدید
  ta.norouzi@yahoo.com

  1. سلام بزرگوار من نحوه جداسازی طلا را از سنگ و خاک بلدم اسمم آیدی تلگرامم است اگه دوست داشتی میتونم باهات همکاری کنم

 10. درود برشما ومردم خونگرم جنوب بنده حاضرم با شما صادقانه همکاری وکار کنم ۰۹۹۲۰۶۴۶۰۵۸عکس هاروبفرستید واتساپ

  1. دوستان عزیز من درمشهد هستم کار طلا کار پرزحمت وهمچنین زدودن ناخالصی ها ابزار ومتخصصان خودش رو میخاد درضمن غیر قانونی هم هست
   من زمرد پنجشیر افغانستان رو بهتون پیشنهاد میدم که قیمت هرقیراطش در بازار های بین المللی بسیار گران تر از طلا هست ودر ایران هم چند برابر طلا خرید وفروش میشود دوستان زیادی دارم که از افغانستان برام میارن باقیمت خیلی مناسب اگه کسی مشتری خوبی که بتونیم قیمت بالا رد کنیم داشت درخدمتم
   09304651710شماره ایتا منه

 11. سلام دوستان من روش جداسازی طلا از خاک و سنگ را بلدم هر کی دوست همکاری کنیم NANA1111122222به این آیدی تلگرام پیام بدهند تا باهم همکاری کنیم

 12. سلام وقت بخیر. شما کدوم شهر هستید.چرا فکر می‌کنید کوه از طلا هست؟میشه عکس از سنگاش برام بفرستین؟

 13. سلام
  دوستان من چند روز پیش بطور اتفاقی موقع کوهنوردی به یک سنگی برخوردند که گویا دارای حروف باستانی بوده ،که میگن به زحمت از دیواره کوه جدا کردیم و در همین حال از پشت آن خاک زرد رنگی بیرون ریخت. بنظرتون می تونه مهم باشه؟
  ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت