راهنمای خرید از فروشگاه کالای تک

راهنمای خرید و روش های دریافت کالا و پرداخت هزینه

تهران (محدوده نیرو هوایی) : امکان دریافت رایگان کالا در محدوده نیرو هوایی تهران با هماهنگی قبلی وجود دارد، پرداخت حضوری.

تهران و شهرستان : ارسال با پست پیشتاز (تحویل 2 الی 4 روز کاری) به تمام شهرها و روستاهای ایران، هزینه ارسال 20 هزار تومان. (مبلغ کالا و پست باید قبل از ارسال واریز شود)

تهران و شهرستان : ارسال رایگان خریدهای بالای 200 هزار تومان با پست پیشتاز

 

** پس از ارسال سفارشات، کد رهـگیری پست از طریق پیامک به موبایل مشتری ارسال میشود و در سایت رسـمی پـست (رهگیری مرسولات پستی) قابل پیگیری میباشد. **

 

راهنمای جنس بدلیجات و نحوه نگهداری

جنس استیل نقره ای : نقره ای رنگ اصلی جنس استیل میباشد و تمام کالاهای موجود که رنگ آن ها نقره ای بوده و جنس آن ها استیل میباشد، رنگ آن ها دائمی بوده و هرگز تحت هر شرایطی تغییر رنگ نمیدهند.

جنس استیل طلایی یا سایر رنگ ها : این نوع کالاها به شرط عدم تماس با مواد شیمیایی مثل عطر، ادکلن، عرق بدن، آب دریا، شامپو و غیره، ثابت است. (پیشنهاد میشود با اینگونه بدلیجات استحمام نکنید)

جنس برنج : مشابه استیل طلایی بوده و از استحمام با اینگونه کالا ها خودداری کنید و سعی کنید تماس با آب به حداقل برسد.

جنس بدل : کالاهایی که با عنوان جنس بدل در سایت ثبت شده از جنس چرم، پلاستیک، انواع فلز یا زاماک، چوب و یا غیره بوده و پیشنهاد میشود برای عمر بیشتر، از تماس آن با آب خودداری کنید.

 

نکاتی در مورد فروشگاه کالای تک

  • تمام تصاویر موجود از کالاها به صورت واقعی بوده و توسط فروشگاه کالای تک از کالای واقعی گرفته شده است.
  • کالاها بدون خط و خش بوده و قبل از ارسال کاملا بررسی میشوند و در صورتی که ایراد ظاهری یا فنی داشته باشد ارسال نمیشود.
  • قیمت و تعداد موجودی کالاها دائما بروز میباشد.
  • به جنس کالاها که در توضیحات هر کالا نوشته شده دقت کنید.
  • به رنگ هر کالا که در عنوان یا توضیحات آن نوشته شده توجه کنید. زیرا در برخی تصاویر شاید افتادن نور در عکس باعث واضح نبودن رنگ کالا شود.
  • در صورتی که در مورد یک کالای خاص سوالی دارید یا تصاویر بیشتری میخواهید یا درخواست مشاوره و بررسی مناسب بودن زنجیر با پلاک مد نظرتان را دارید و یا اندازه و ابعاد دقیق کالایی را میخواهید از طریق یکی از راه های ارتباطی اقدام کنید.
  • راه ارتباطی فروشگاه کالای تک با مشتریان فقط از طریق ایمیل و شماره 0901.529.528.5 میباشد.
  • هنگام دریافت کالا از مامور پست توجه داشته باشید که پاکت یا جعبه ارسالی، پارگی، آب خوردگی و … نداشته باشد در غیر این صورت امضای تحویل به معنای تحویل صحیح و سالم کالا از مامور پست میباشد و مسئولیت آن با مشتری است.

 

راه های ارتباطی و پشتیبانی فروشگاه کالای تک